Hakkımızda
Herşey 2006 yılında 70m2 üretim alanı olan yıldız itme çekme kumanda spiralleri firmasını devir almamızla başladı. Geçen yıllarla birlikte iş gücümüzü ve üretim alanımızı büyüterek ve geliştirerek, alanında eğitimli ve uzman bir personele sahip olduk. Bu sırada, kaliteli ve ekonomik üretimi sağlamak adına makina parkımız da sürekli büyüyor. Pazarın yüksek rekabet ortamına rağmen, fiyat avantajı yakalamak adına kalitemizden asla ödün vermedik. Tedarikçilerimizden alıp, ürünlerimizde kullandığımız bir çok aksamı kendi bünyemizde imal ederek, “daha kaliteliyi daha ucuza” sizlere sunuyoruz. Mekanik kontrol sistemlerinin vazgeçilmezi olan spiral halatlar, üretimimizin belkemiğini oluşturmaktadır. Geniş ürün gamımız; iş makinası halatları, traktör kepçe halatları, tarım makinası halatları, transmikser halatları, deniz taşıtları ve buna benzer makinaların kontrol sistemleri ve kumanda kutularından oluşmaktadır. Kontrol sistemlerinde uzmanlaşan ve sürekli daha iyisini hedefleyen kurumumuzun gücü hizmetinizdedir.
Saygılarımla
Gülhan Yatar
Üretim
Üretimde hızlı değişen pazar ihtiyacına uygun olarak; işyeri düzeni, makine ve iş gücü kapasitesi, malzeme, satış tahminleri, stok kontrol, metod geliştirme gibi konularda taviz vermeden, üretimle ilgili planlar hazırlayıp uyguluyoruz.
Kalite Kontrol & Etiketleme
  • Alınan tekli ya da çoklu spiral siparişlerinde ürün veya portatifi çekme-dayanıklılık testine tabii tutulur.
  • Ürün; kısa ya da adetsel değilse, üretim sonunda direkt olarak dayanıklılık testinden geçirilir.
  • Ürün uzun (minimum 3500mm) ya da çoklu ise; ürünün portatifi yapılır. Çekme (dayanıklılık) testine tabii tutulup, uygunluk tespit edildikten sonra üretimi yapılır.
  • Montajı biten tüm ürünlerimiz, otokontrolleri yapıldıktan sonra isteğe ve şartnamelere uygun olarak ambalajlanıp sevkiyatı yapılır.
Montaj
Lorem ipsum dolor sit amet.
Ürünlerimiz
İş Makinası Halatları
İş, inşaat, yol makinaları, (dozer, ekskavatör, greyder, silindirler, sondaj makinası) ve buna benzer makinaların; gaz, vites, debriyaj, park freni, stop, levye, kaput açma gibi fonksiyonların mekanik halatlarının imalatları, orijinallerine uygun çoğaltılır, numuneleri yapılır, tamir edilir.
Traktör Kepçe Halatları
Traktör kepçelerin el gazı kumanda kutuları, gaz, vites, debriyaj, bom kilit, park freni, stop vb. mekanik halatlarının imalatları, orijinallerine uygun çoğaltılır, numuneleri yapılır, tamir edilir.
Tarım Makina Halatları
Tarım Sektöründe kullanılan makinaların; gaz, tork, stop, vites, yön, debriyaj vb. fonksiyonların mekanik halatlarının imalatları, orijinallerine uygun çoğaltılır, numuneleri yapılır, tamir edilir.
Transmikser Halatları ve Kumanda Kolları
Transmikserlerin, gaz ve kazan çevirme kumanda kutuları ve mekanik halatlarının imalatları, orijinallerine uygun çoğaltılır, numuneleri yapılır, tamir edilir.
Deniz Taşıtları Halatları
Deniz taşıtlarının gaz ve direksiyon mekanik halatlarının imalatları, orijinallerine uygun çoğaltılır, numuneleri yapılır, tamir edilir.
Kumanda Kutuları
İş makinalarında; gaz, vites, debriyaj, yön, stop ve levye gibi fonksiyonların sağlanmasında kullanılacak kumanda kolu çeşitlerimiz mevcuttur. İş makinalarının deforme olmuş halatlarının yenisi üretilir, yeni tesisatlar için kutu ve halat seçenekleri sağlanır. Yeni yapılan makinalarınız için kumanda kutusu ve bunların itme-çekme halatları imal edilir.